Васпитни утицај бајке на децу- 2023.

 

🇷🇸 Ученици млађег узраста школе у Баранди су учествовали и ове године у активностима у оквиру традиционалне Недеље руског дечијег филма ЧАРОБНИ СВЕТ БАЈКЕ у Опову.


Захваљујем @Nada Kljajić на успешно одржаном и веома корисном предавању “Васпитни утицај бајке на децу”. Цео процес има вишеструки значај и омогућује разнолико креативно изражавање кроз низ различитих, а пажљиво осмишљених активности, пригодних деци.
Њено искуство и резултате предавања могу користити у терапијске сврхе наставници у школама и васпитачи у вртићима за обогаћивање педагошког приступа васпитању и образовању деце предшколског и школског узраста, а такође ће помоћи и родитељима да код детета развију емоционалне вештине, неопходне за здрав, испуњен живот у савременом свету…
🇷🇺 В этом году младшие школьники Баранды также приняли участие в мероприятиях в рамках традиционной Недели российского детского кино ВОЛШЕБНЫЙ МИР СКАЗОК в Опове.
Благодарю Nada Kljajić за успешно проведенную и очень полезную лекцию «Воспитательное влияние сказок на детей». Весь процесс имеет обширное значение, он также даёт возможность разнообразного творческого самовыражения посредством серии различных и тщательно разработанных программ, подходящих для детей.
Ее опыт и результаты лекции-дискуссии могут быть использованы в терапевтических целях учителями школ и воспитателями детских садов для обогащения педагогического подхода к воспитанию и обучению детей дошкольного и школьного возраста, а также помогут родителям развить у своих детей эмоциональные навыки, необходимые для здоровой, полноценной жизни в современном мире…

Жана Кнежевић (Опово)



Коментари